צעצועים על שלט בהפנינג טוייס ראשונים

רחפן,טיסן,מסוק על שלט? מה לבחור? ואיך לבחור נכון?

הפנינג קניון ראשונים מציעה שלל טיסנים, רחפנים ומסוקים, אז איך בוחרים?

צעצועים מרחפים על שלט הם בין הצעצועים המתוחכמים. קיים מגוון רחב של מעופפים על שלט כיום אשר נמכרים בטווחי מחירים משתנים בהתאם לגודל,לחברה שמייצרת וכמובן לתכונות שמשתנות מדגם לדגם.אולם בהחלט מדובר בצעצועים במחירים לכל כיס.

רחפן או מסוק הוא למעשה צעצוע אשר נשלט ע"י שלט רחוק ואת קצב הטיסה והניווט קובע בעל השליטה בשלט.
מגוון מעופפים למיניהם הפכו לטרנד ולצעצועים פופולאריים בשנים האחרונות.
ילדים,נוער ואפילו המבוגרים אוהבים לשחק עם הרחפנים בעיקר לאור העובדה שבשנים האחרונות קיימים רחפנים/מסוקים על שלט עם מצלמה ושידור wifi ישיר לנייד.
אין ספק כי הרחפנים הפכו ללהיט והם הרבה מעבר למכונית עם שלט, הם מאפשרים לילד לפתח יכולות שליטה גבוהות יותר ובהחלט צפויות שעות רבות של הנאה.השוני בין הדגמים משפיע גם על הגיל המתאים.ישנם מעופפים על שלט אשר קלים יותר לניווט כגון מסוקים בעלי 3.5 ערוצים או רחפנים אשר הגודל שלהם קטן יותר והשלט אינו רחב כך שילד יוכל להחזיק בו.

רחפנים בהם המצלמה מובנית עם כרטיס זיכרון מתאימים לילדים אשר יודעים להשתמש במחשב בכדי להוריד מהכרטיס את אשר צילמו ,ישנם רחפנים המשדרים הישר לנייד או לטאבלט והם מיועדים לילדים מגיל 8+ בשל התכונות הרבות על השלט והקושי בניווט הרחפן.
קיימים סוגים רבים גם לבני נוער ומבוגרים הן למשחק והן למטרות כמו בילוש,צילומי ארועים,צילומי טבע,טיולים ועוד……..
ישנם רחפנים קטנטנים אשר ניתן להטיסם אפילו בבית לגילאי 6+ בשל הקלילות של המועפף והקלות שבניווט,בזמן ההטסה של צעצוע על שלט בבית חשוב שהמבנה יהיה סגור.
חשוב לשים לב שמזג אוויר והרוחות מאוד משפיעות על קצב הניווט ועל משך חיי הצעצוע אשר עלול להינזק במזג אוויר גשמי.
חשוב שיהיה תקן מאושר ממכון תקנים מפני שהצעצוע עובד על גלי רדיו ושהמוצר יהיה בהחלט בטיחותי.

בחנות צעצועים בראשון לציון הפנינג טוייס ראשונים ניתן לרכוש את שלל הפריטים האטרקטיביים במחירים נוחים, הצוות יעזור להתאים את הרחפן או המטוס על שלט בהתאם לגיל וצורך.
קיים מגוון רחב צעצועים על שלט בהפנינג טוייס ומבחר גדול לכל הגילאים.
ניתן למצוא אצלנו רחפנים,מסוקים,טיסנים ,מכוניות ,רובוטים,האמרים,משאיות,רכבות על שלט,מכוניות מתהפכות ועוד המון מותגים ועוד המון צעצועים ומתנות לילדים אשר נשלטים ע"י השלט ומעודדים את ילדכם לפתח את כושר הניווט שלהם, את המוטוריקה הגסה ע"י משחק בשלט ואת החיוך הענק שלהם מהנאה מרובה.