צעצועים בראשון

ראשון לציון היא אחת מהערים המעניינות ביותר בישראל מבחינת המיתוג שלה והקשר שלה לילדים. יש בה הרבה מרכזי קניות ובילוי ביחס לערים אחרות, וכן המון פעילויות לילדים בכל הגילאים – מפעוטות ועד למתבגרים. ראשון לציון מושכת אליה הרבה מאוד משפחות צעירות, שצריכות לקבל מענה לצרכים שלהן, וזה כולל גם תוכן רב לילדים, כולל חנויות צעצועים. יש חנויות צעצועים בראשון מכל הסוגים, אך כאשר מחפשים איכות וחווית קנייה, אין כמו רשת הפנינג הטובה והמוכרת. רשת הפנינג פועלת בארץ מזה כ-30 שנים, והיא מציעה מגוון עצום של צעצועים מכל הסוגים, לילדים בכל הגילאים.

 

בסניף הפנינג ראשון לציון שבקניון ראשונים המפורסם תוכלו למצוא משחקי פעולה, משחקי קלפים, יצירה, אביזרי יום הולדת וכן, ציוד לקורקינטים לילדים ומשחקי קופסא למתבגרים ואף למבוגרים. כך למעשה, כל ילד שנכנס להפנינג יכול למצוא את עצמו, ולקבל צעצועים ואביזרים משלימים שהוא רוצה וצריך. בהפנינג עובדים עם המותגים המובילים בעולם בעולמות התוכן של הילדים, ושמות כמו סמי הכבאי, מטוסי על, ברבי בובות פופ וברבי ואף משחקי הרכבה כמו פליימוביל ולגו אשר מעטרים את המדפים שבחנות. החנות הפנינג בעזריאלי ראשונים נמצאת בנקודת מפתח בקניון, ליד שוק האוכל, היא גדולה, מזמינה ומעניקה שירות שאין שני לו. בנוסף, הסניף מעניק שירותי משלוחים מהירים (כ-24 שעות) לראשון לציון, הן לנס ציונה ואפילו למספר ישובים שנמצאים באזור.

לשמור על המוניטין

רשת הפנינג צברה לעצמה מוניטין חיובי ואיכותי, ובסניף ראשונים מצליחים לייצר חווית קנייה איכותית הן להורה והן לילד. מעבר לבובות הפעולה ולמשחקים שנועדו להנאה בלבד, בהפנינג תמצאו גם לא מעט משחקי חשיבה ויצירה, שמפתחים את הילד במקביל להנאה. משחקי החשיבה נועדו להעסיק את הילד ולהמעיט את זמן המסך שלו. בהפנינג לא פוסחים על הטרנדים העכשוויים בעולם התוכן של הילדים, ומציעים בכל עת את המוצרים החמים ביותר בשוק.

צעצועים בראשון

אולי יעניין אותך גם : חנות צעצועים בראשון לציון