מבצעי צעצועים

כאן תוכלו לראות מבצעי צעצועים , משחקים ומוצרים נוספים המתעדכנים מעת לעת.

המבצעים הבאים תקפים עד 31.10.2020

 

 

 

כל הורה מכיר את הרגע בו הילד שלו מבקש מכם לקנות לו צעצוע. מצד אחד, יש תמיד רצון לקנות ולפנק, ומצד שני, צריך להציב גבולות ולא להגזים. מצד שלישי, הרצון הוא גם לקנות צעצועים איכותיים ולא רק בובות פעולה או מכוניות צעצוע, ומצד רביעי, יש רצון לקנות צעצועים במבצעים ולא במחירים גבוהים. האתגר הוא גדול ולכן, אנשים מחפשים אחר מבצעי צעצועים מתוך רצון לחסוך ולתת לילד את מה שהוא צריך, גם מבחינת הנאה וגם מבחינת איכות. כיום, ישנם ימי מבצעים יעודיים לכל דבר, כולל צעצועים, אך אפשר גם לעקוב אחרי פרסומים ופוסטים ברשת, על מנת לזהות קנייה טובה. אחת הרשתות שמתמחה בתחום של מבצעי צעצועים היא הפנינג.

הפנינג היא רשת צעצועים ישראלית ותיקה, שפועלת בארץ יותר מ-30 שנים, ומציעה מבצעי צעצועים בעשרות סניפיה. אחד מהסניפים האיכותיים ביותר נמצא בקניון ראשונים שבראשון לציון. הסניף נמצא במיקום אסטרטגי נכון, ליד שוק האוכל העמוס, והוא מרשים ויודע לתת שירות לילדים בכל הגילאים. בסניף תוכלו למצוא הכל – מבובות פעולה, דרך ברבי ופריטים של סמי הכבאי, מתנות לילדים (יום הולדת, חגים ועוד) , גאדג'טים שונים, משחקי חשיבה ואפילו קורקינטים לילדים ומוצרי אופניים לילדים בגיל העשרה. כל ילד שנכנס לסניף של הפנינג יודע שהוא יוכל למצוא את עצמו ולהשיג פריט שיועיל לו.

חשיבה, יצירה ומותגים הגדולים בעולם

בהפנינג שמים דגש לא רק על צעצועים רגילים, אלא בעיקר על משחקי חשיבה ויצירה, שמפתחים את הילד, נותנים לו עיסוק ומורידים לו את זמן המסך. בנוסף, אפשר למצוא בהפנינג את המותגים הגדולים ביותר בעולם הילדים, כולל לגו, מטוסי על, פליימוביל ועוד. בסניף הפנינג שבקניון ראשונים אפשר למצוא מבצעי צעצועים אשר חותכים את המחיר, ואף לקבל משלוח צעצועים עד הבית לכל האזור המקיף את הקניון, כולל ראשון לציון, נס ציונה והישובים הסמוכים לקניון המפואר.